Інтернет-еквайринг для бізнесу

Підключіть інтернет - еквайринг для бізнесу. Працюємо як з малим бізнесом так і з великим.
Альтернатива підключенню платежів через банк
Не потрібно самостійно робити настройку API
Ми пропонуємо прогресивний функціонал

Три кроки підключити інтернет еквайринг

Крок 1
Залиште свою заявку, заповнивши просту форму

Крок 2
Отримайте документацію (API) для підключення платіжного модуля

Крок 3
Підключіть наш платіжний віджет на свій сайт!
Дайте відповідь на 3 питання і визначте відповідний тарифний план для свого бізнесу!

Підключаючи інтернет - еквайринг на свій сайт
Ви отримуєте:

Можливості

 • Разові платежі
 • Регулярні платежі
 • Оплата в один клік / токенізація карт
 • Стилізована під вас платіжна сторінка
 • JS - віджет платіжної сторінки
 • Виставлення рахунків онлайн
 • Детальна аналітика і звіти
 • Особистий кабінет
 • Перекази на картку

Технології

 • Платіжні модулі для популярних CMS - систем
 • Оплата по кнопці або посиланням
 • Відкрите API

Рівень сервісу

 • Підтримка 24/7
 • Швидка реакції на звернення

Темп зростання безготівкових платежів стрімко зростає

Ринок електронної комерції в Україні в 2019 році склав близько 97,4 млрд грн
Європейські країни поступово відмовляються від готівки. У Данії частка готівкових платежів становить трохи більше 20%

Заявку відправлено!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Запрошуйте друзів і отримуйте 0,1% від їх обороту в місяць. Ваші друзі також отримають знижку 0,1% на 6 місяців

Сума залучених доходів
10 000 грн

Ваш заробіток

10

Найпоширеніші запитання

Скільки часу займає підключення?
Підключення може зайняти всього декілька годин. Ми надаємо всю необхідну документацію для підключення в відкритому доступі. За вами залишається знайти програмістів і підключити платіжний модуль на свій сайт
Через який час після здійснення платежу кошти потраплять на мій банківський рахунок?
Платежі потраплять на ваш банківський рахунок миттєво. У своєму особистому кабінеті ви будете отримувати повідомлення про те, що на ваш рахунок були виплачені кошти
Які картки і валюти я можу приймати?
Ви можете приймати гривні, долари, євро і рублі. Картки - MasterCard і Visa
Можна переробити платіжну сторінку під стиль сайту?
Так, ви можете адаптувати стиль сторінок оплати під дизайн вашого сайту:
додати свій логотип, опис, змінюйте
Скільки коштує підключення до CrossPay?
Реєстрація в сервісі CrossPay абсолютно безкоштовна. Абонентська плата також відсутня. З кожного продажу буде стягуватися комісія. Розмір комісії залежить від типу і обороту вашого бізнесу. Ознайомитися з тарифами ви можете за посиланням - https://crosspay.net/pricings/

Що кажуть клієнти CrossPay:

Інтернет-еквайринг - крок назустріч новим можливостям вашого бізнесу. Незалежно від галузі підприємства, підключення до сучасних платіжних інструментів покращує взаємодію з клієнтами, підвищує лояльність аудиторії, полегшує їй доступ до оплати товарів і послуг. Підключаючись до системи CrossPay, ви знаходите просунутий арсенал для ефективної онлайн-діяльності.

Що таке інтернет-еквайринг для бізнесу від CrossPay?

CrossPay об'єднала на одній платформі дієві інструменти для ведення бізнесу. Великі проекти, малі підприємства, фрілансери, туристичні агентства - в якій би галузі ви не працювали, швидкий і безпечний прийом платежів від клієнтів спростить діяльність.

Інтернет-еквайринг від CrossPay - це альтернатива підключення платежів через банк. Якщо еквайрингу послугу замовляють в банківській структурі, то весь контроль над транзакціями вона бере на себе: прийом платежів, перевірку власника картки, зарахування коштів на рахунок. Однак підключення інтернет-еквайрінгу через банк не завжди зручно для клієнта. Бізнес сплачує чималі комісії за проведення транзакцій, а щоб інтегрувати функціонал на свій сайт, компанії необхідно зібрати величезний пакет документів.

Доступна альтернатива банківському еквайрингу - платіжний агрегатор. Система працює на підставі домовленостей з банками і платіжними системами. Підключити такий сервіс дуже просто:

 • не потрібно укладати договір з банківською структурою;
 • не потрібно самостійно робити настройку API;
 • досить підключити платіжний модуль до свого сайту.

Саме за таким принципом працює сервіс CrossPay. З еквайрингом від нашої системи ви зможете приймати платежі за послуги або товари від користувачів з усього світу. Доступна оплата гривнями, доларами, євро і рублями через картки Visa і MasterCard. Гроші зараховуються на ваш рахунок миттєво. Повідомлення про нові перекази відображаються в особистому кабінеті компанії-користувача.

Як підключити послугу?

З сервісом CrossPay ви отримаєте платіжний модуль для свого сайту за 15 хвилин без збору документів, візитів в офіс і іншої тяганини. Щоб підключитися до системи, виконайте 3 простих дії:

 • заповніть коротку електронну форму;
 • отримаєте документацію (API) для підключення платіжного модуля;
 • розмістіть платіжний віджет на своєму сайті.

Ми пропонуємо просунутий функціонал, забезпечуємо безперебійну роботу платформи і персональний підхід. Якщо у вас є деякі побажання з приводу підключення до сервісу, зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку, і менеджер підбере індивідуальне рішення з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

Ви зможете адаптувати платіжний віджет під стилістику свого сайту: додати логотип компанії, змінити фоновий колір і шрифт тексту.

Підключення до системи безкоштовно. Ви не платите за реєстрацію в сервісі, не вносьте абонентські платежі. В системі передбачена комісія за кожну транзакцію. Точна сума збору залежить від типу вашого бізнесу і його оборотів. Ознайомитися з тарифами ви можете за посиланням http://cpdev.testplace1.com/pricings/

Які рішення CrossPay пропонує для бізнесу?

Інтеграція сайту магазину з сервісом CrossPay - це безпечно. Платежі захищені сучасними методами шифрування. Повна анонімність операцій гарантована. А ще це функціонально: ви зможете управляти інструментами для бізнесу через особистий кабінет і контролювати всі операції 24/7.

CrossРay об'єднала ефективні платіжні інструменти в одній системі. Ми пропонуємо доступ до просунутим і зручним технологіям:

 • платіжні модулі для популярних CMS-систем;
 • оплату на сайті по кнопці або посиланням;
 • відкритість API.

Платформа спрощує ведення бізнесу, збільшує його можливості, полегшує взаємодію з клієнтами, розширює доступ до ваших послуг з будь-якого регіону України або світу. Підключаючись до системи, компанія отримує гарантію безпеки платежів, технічну підтримку 24/7, готові рішення в залежності від напрямку бізнесу.

З інтернет-еквайрингом від CrossPay вашому бізнесу доступні:

 • різноманітні формати платежів під запити бізнесу (разові і регулярні транзакції);
 • оплата послуг компанії клієнтами в один клік;
 • платіжна сторінка, стилізована під ваш сайт і бренд;
 • JS-віджет платіжної сторінки;
 • виставлення рахунків онлайн;
 • доступ до детальної аналітики та звітів;
 • функціональний особистий кабінет;
 • перекази на банківську карту.

Крім одиничних послуг, CrossРay підготувала для бізнесу раціональні комплексні рішення. Платформа дає можливість впровадити в користування просунуті платіжні інструменти відповідно до запитів вашої компанії. Замовникам надаються готові пропозиції для різних напрямків діяльності: малий online-бізнес, інтернет-магазини, фріланс, туристичні компанії, краудфандінгові платформи.

Готові пакети включають в себе не тільки еквайрингової сервіс. Клієнту пропонується додатковий набір послуг, найбільш актуальний для кожного виду бізнесу: швидкий старт і легке виведення грошей на банківські карти для фрілансерів, збір коштів в будь-якій валюті і можливість використання кріптомонет для краудфандінга і ін.

Еквайринг для бізнесу від CrossPay - це вигідна можливість підключити оптимальний функціонал за кілька хвилин, приймати миттєві платежі від клієнтів з будь-якої точки світу, дбати про безпеку транзакцій і контроль за операціями 24 години на добу. Крім того, наш сервіс пропонує перекази між рахунками платформи без комісії, Кешбек за грошові транзакції, партнерську програму для отримання пасивного доходу через залучення клієнтів (0,1% від місячного обороту кожного залученого користувача).  

Рейтинг популярних платіжних систем в світі

Платіжна система - це сервіс для переказу грошей безготівковим способом.

Подробнее

Що таке інтернет-еквайринг і навіщо він потрібен?

У перекладі цей термін означає «отримувати, купувати». Тобто ви можете купувати товари та послуги за безготівковим розрахунком. Сьогодні фінансисти ....

Подробнее

Як вибрати платіжну систему для сайту і інтернет-магазину?

Вибір ПС здійснюється з урахуванням розміру комісії, географічних параметрів, особливостей фінансових транзакцій, технічних параметрів ....

Подробнее