Головна / Блог / Як працюють сучасні масові виплати?

Як працюють сучасні масові виплати?

Зараз кожна юридична особа, індивідуальний підприємець замислюються про автоматизацію бізнес-процесів. Наприклад, бухгалтерський облік, прийом замовлень, виконання платіжних операцій. Особливо актуально це для інтернет-магазинів, партнерських мереж, таксомоторних компаній і інших організацій, які пропонують товари або послуги. Аналогічно справи йдуть з торговими платформами, кешбек-сервісами. Такі бізнес-проекти активно розвиваються в багатьох країнах.

Часто ці фірми додатково до господарської діяльності проводять акції, конкурси, а також впроваджують кешбек-програми, привітальні бонуси. Це дозволяє бізнесменам розвивати свій комерційний проект, актуалізувати пропонований сервіс. Для полегшення процедури компанії використовують масові виплати онлайн. Що це за сервіс? У чому переваги цього інструменту для юридичних осіб? Пропонуємо поговорити про це більш детально далі.

Що це?

Масові виплати використовує велика кількість компаній. Це миттєві електронні перекази будь-яких сум на банківські рахунки, відкриті фізичними особами. Часто цей спосіб виконання фінансових транзакцій використовують організації для відправки грошових виграшів у конкурсі. Також система дозволяє підприємствам, інтернет-магазинам автоматично робити розсилку багатьом фізичним особам вітальних бонусів або повернення коштів за виконані покупки (cashback).

Платіжний сервіс представлений легким інтерфейсом, який полегшує рутинні процедури, пов'язані з комерційною діяльністю. З цієї причини масовими виплатами користується велика кількість юридичних осіб, незалежно від виду і масштабу діяльності.

Для чого потрібно?

Актуальність масових виплат сьогодні залишається на високому рівні. Це тому, що багато комерційних проектів стикаються з потребою здійснювати миттєві електронні платежі. Цей сервіс підходить для виконання моментальних грошових переказів партнерам, клієнтам. Для ручного режиму відправки грошей не характерно одночасне здійснення транзакцій. Також цей спосіб часом супроводжується технічними несправностями, помилками в призначенні платежу, реквізитах і інших позиціях.

 

Для відомості помилок до нуля, виконання великої кількості перекаів одночасно буде потрібно підключити автоматизовану систему. За допомогою сервісу масових виплат всі взаєморозрахунки здійснюються оперативно. Сьогодні багато фінансових компаній, ресурсів і банків пропонують цей вид послуг з високим рівнем обслуговування, наприклад, платіжна система «CrossPay». Підключення інструменту дозволяє відмовитися від комплектації штату або залучення сторонніх фахівців для виконання масової розсилки фінансів.

Сервіс не вимагає супроводжувати всі онлайн-транзакції відповідними бухгалтерськими документами. За миттєву відправку грошей на банківські карти, а також електронні гаманці сервіс стягує незначну комісію. Її розмір залежить від політики ціноутворення в кожній платіжній системі.

Актуальність масових виплат представлена ​​для:

 • партнерських, а також рекламних мереж;
 • ресурсів, де представлені послуги;
 • сайтів з платним видом контенту;
 • торгових платформ;
 • таксомоторних компаній;
 • мікрокредітних організацій;
 • бірж фріланса;
 • страхових, брокерів;
 • рекламних агентств.

 

Такі комерційні проекти частіше за інших бізнес-напрямків виконують грошові перекази. Вони представлені великою кількістю агентів, виконавців, партнерів та клієнтів. Тому господарська діяльність супроводжується важливістю здійснення фінансових операцій в національній або іноземній валюті.

Це означає, що всі організації, які стикаються з потребою регулярно і швидко здійснювати фінансові транзакції багатьом людям, здатні автоматизувати цю процедуру. Масові виплати підходять для відправки премій, авторських відрахувань, винагород, комісій.

Як все влаштовано?

Масові виплати використовують практично всі інтернет-магазини і торгові майданчики. Для підключення сервісу потрібно розібратися, як він працює. Це дозволить власникам, керівникам комерційних проектів зрозуміти принцип здійснення миттєвих грошових переказів одночасно великій кількості споживачів.

Платіжна система «CrossPay» дозволяє бізнесу оперативно переказувати гроші фізичним особам, при цьому процедура не представлена ​​конкретною кількістю одержувачів. Тобто компанія одночасно може виконувати фінансові транзакції необмеженій кількості громадян країни. Якість послуги залежить від сервісу, до якого відбувається підключення юридичної особи.

Організаціям важливо вибрати надійного постачальника послуги. Це стане гарантією відсутності фінансових проблем, ризиків і затримок у виконанні переказів. Після вибору фінансового партнера компанія проходить реєстрацію на його сайті. Принцип сервісу представлений:

 • Юридична особа поповнює баланс розрахункового рахунку, відкритого в платіжній системі. З таких грошей будуть виконуватися масові виплати в майбутньому.
 • Компанія створює перелік фізичних осіб, яким буде потрібно переказати гроші. Також завантажується готовий документ в «особистий кабінет».
 • Через API відправляється запит платіжній системі на переказ фінансів особам з зазначеного списку.
 • Ресурс відправляє запит до банківської установи на отримання схвалення за отриманим запитом.
 • Масові виплати здійснюються після узгодження транзакцій з банком.
 • Після завершення фінансової операції в профілі з'являється звітна інформація, статистика по виконаним переказам.
 • В «особистому кабінеті» компанії в кінці кожного місяця відобразяться документи, що закривають. Є платіжні системи, які дозволяють організаціям завантажувати на персональний комп'ютер або мобільний пристрій ці бухгалтерські звіти.

Особистий кабінет представлений великою кількістю функцій. Вони дозволяють власникам, керівникам інтернет-магазинів, рекламним і партнерським мережам та іншим бізнес-проектам коректно налаштовувати перелік одержувачів, а також інші параметри. Наприклад, валюту інтернет-транзакцій, суму, графік переказів або періодичність виконання операцій.

Методика поширюється на карти Мастеркард, Віза, відкриті в будь-якому банку, а також мобільні рахунки відомих операторів, віртуальні гаманці. Цілодобова технічна підтримка, швидкий зв'язок з фінансовою установою гарантують комфорт при виконанні будь-яких платіжних транзакцій.

Сьогодні є велика кількість платіжних ресурсів, які пропонують високий рівень обслуговування. Ці сервіси можуть переказувати гроші фізичним особам не тільки на банківські реквізити, але також на віртуальні гаманці, мобільний рахунок. Ці фінансові інструменти залишаються актуальними протягом тривалого періоду, тому їх активно використовують комерційні організації для здійснення взаєморозрахунків з клієнтами, партнерами і контрагентами.

Головні переваги

Масові онлайн-виплати сьогодні залишаються актуальним способом здійснення грошових переказів. При цьому компанії не обмежені конкретною кількістю одержувачів. Це означає, що фінансові транзакції виконуються в комфортному для 2 сторін форматі.

 

Переваги сервісу представлені:

 • Відсутністю обмежень по кількості одночасних переказів.
 • Швидким узгодженням фінансових транзакцій банком.
 • Надійністю грошових переказів.
 • Прозорістю процедури.
 • Низькими комісіями. Ресурси пропонують лояльні, чесні умови.
 • Великим вибором платіжних інструментів (банківські карти, мобільні рахунки, віртуальні гаманці).
 • Комфортним WEB- і API-інтерфейсом.
 • Цілодобовою технічною підтримкою клієнтів.
 • Автоматичним формуванням бухгалтерських, звітних документів.
 • Великим вибором функцій в «Особистому кабінеті», які дозволяють інтернет-магазинам коректно налаштовувати перелік одержувачів, іншу супутню інформацію.

 

Використання фінансового інструменту дозволяє бізнесменам і керівникам комерційних проектів полегшити процедуру взаємодії з фізичними особами. Наприклад, партнерами, клієнтами, постачальниками, агентами. безпечні транзакції представлені системою шифрування даних високої якості. Управління масовими виплатами здійснюється за допомогою двофакторної авторизації, що дозволяє сервісу гарантувати підприємцям надійний захист фінансів і корпоративних відомостей.

Масові онлайн-виплати повністю автоматизовані: всі дії виконуються за 1-2 кліка. Також в «Особистому кабінеті» користувачі можуть відстежити фінансові транзакції. З цієї причини інструмент використовують онлайн-сервіси, маркетплейси, кешбек-ресурси та інші подібні організації.

Такий підхід дозволяє інтернет-магазинах, партнерським і рекламним мережам влаштовувати акції, запускати кешбек-програми та інші інструменти просування бізнесу. Робота з ресурсами, які пропонують сервіс масових виплат, характеризується вигодою. Часто компанії відзначають збільшення обсягів продажів мінімум на 30% після інтеграції платіжних продуктів.

Як підключити?

Для підключення масових онлайн-виплат потрібно вибрати платіжну систему, яка пропонує вигідні умови і низькі тарифи. Часто постачальник послуг пропонує індивідуальні тарифи для замовника з урахуванням обсягів фінансового обороту компанії. Після узгодження всіх умов юридична особа або індивідуальний підприємець:

 • Укладає договір на виконання послуг. Це можна зробити онлайн, відправивши скановану копію підписаного документа на електронну пошту сервісу.
 • Отримує реквізити бізнес-гаманця.
 • Переказує на реквізити власного розрахункового рахунку, відкритого платіжною системою, гроші.
 • Виконує розподіл фінансів між одержувачами за допомогою API- або WEB-інтерфейсу. Також можна завантажити в особистий кабінет готовий документ із зазначенням платіжних даних одержувачів.

Решта дії щодо здійснення фінансової транзакції бере на себе платіжна система. Виконує узгодження, масові онлайн-виплати на реквізити одержувачів, які вказані в платіжному документі. Також організація в кінці розрахункового періоду формує, надає партнеру всі бухгалтерські та звітні документи для юридичного закриття фінансових операцій.

Підключення сервісу займає всього 5-10 хвилин, при цьому для старту роботи в майбутньому буде потрібно формувати за все один документ. Ефективна схема роботи з банками, юридичними особами дозволяє платіжним системам гарантувати швидкість надходження зазначеної суми на реквізити отримувача. В середньому процедура займає не довше 1-2 хвилин, що у багато разів швидше, ніж при ручному формуванні платіжного доручення, здійсненні переказу грошей на реквізити фізичної особи.

Висновок

Актуальність масових виплат збільшується щодня. Платіжні системи пропонують високий рівень обслуговування з маленькою комісією. Робота з такими ресурсами дозволяє власникам інтернет-магазинів, керівникам страхових компаній перекласти зобов'язання, які пов'язані з виконанням платіжних доручень, на сторонню організацію. Платіжні системи гарантують оперативність отримання схвалення і здійснення фінансових транзакцій.

Прийом, відправка коштів в будь-якій валюті супроводжується юридичною чистотою. Це означає, що компаніям не треба робити бухгалтерські звіти та інші види документів. Всі супровідні та документи, що закривають миттєво формуються в автоматичному режимі. Крім цього переваги, представлені й інші аспекти, що підтверджують цінність такого фінансового інструменту.