Головна / Блог / 5 причин, чому варто платити онлайн

5 причин, чому варто платити онлайн

Одна із затребуваних технологій в наші дні - платежі за допомогою інтернету. Наприклад, система CrossPay дозволяє безпечно і швидко оплачувати послуги в мережі. Здійснюючи безготівкові перекази на рахунки за допомогою онлайн-сервісу, користувач економить час і гроші. Для проведення електронного платежу необхідний тільки доступ до інтернету. Кошти перераховуються миттєво.

Можливості оплати в 21 столітті

Перераховувати гроші на певні реквізити, платити за товари і послуги дистанційно - зручне рішення. Є кілька способів оплати.

Види платежів:

 • з використанням банківської карти;
 • електронними грошима;
 • через термінали;
 • гаджетами з підтримкою технології NFC;

 • інтернет-еквайринг
  .

Швидкий і популярний платіжний варіант - банківська карта. Нею користується більшість людей. Інтернет-магазини дають можливість купувати товар з перерахуванням оплати картками Visa і MasterCard. Для цього потрібно ввести реквізити карти, код CVV2 / CVC2 (3 цифри на зворотному боці) і підтвердити дію. Кошти надходять на рахунок продавця, а потім товар доставляється покупцеві. Такий спосіб зручний. Головне - пам'ятати про правила безпеки.

Плюси:

 • затребуваність банківських карт, на які переводяться різні виплати: стипендії, пенсії, зарплати;
 • покупець платить з будь-якого міста;
 • миттєве зарахування коштів.

Суму на карті легко контролювати. Операції з банківськими рахунками фіксуються, клієнти отримують смс-повідомлення про рух коштів на картці. Таким чином, можна моментально дізнаватися про виконані транзакції. Користувач може подивитися суму платежу, а також дізнатися місце, де він був здійснений. Відновити історію своїх витрат можна за останній місяць або тиждень.

Ще один метод оплати - електронні гроші. Найбільш поширеними вважаються системи Ківі, WebMoney, Яндекс.Деньги, Paypal. Досить перевести кошти зі свого рахунку продавця. Тут також зарахування відбувається моментально. Незручність полягає в додатковій комісії за переказ. До цього додаються реєстрація в системі, необхідність поповнення електронного гаманця.

Переваги:

 • в кілька кліків можна оплатити послугу, товар в онлайн-магазині, не залишаючи дому;
 • безстроковість користування грошима;
 • миттєвий переказ коштів між електронними гаманцями.

Навіть ті, хто ніколи не займалися електронною комерцією, зможуть підвищити ефективність управління валютою. Електронні гаманці полегшують життя, якщо Ви хочете отримувати швидкий переказ грошей.

Термінали не менш популярні. Їх встановлюють в людних місцях: торговельних центрах, на зупинках, в банках. Хоча вони нагадують банкомати, але купюри при цьому не видають, а лише приймають. Через такі апарати зручно платити:

 • на екранному меню вибирається послуга, за яку потрібно сплатити;
 • далі вказуються реквізити;
 • вноситься готівка.

Термінал видасть чек про оплату. В цьому випадку береться комісія. Інформація про її розмір відображається на екрані при внесенні грошей і після заповнення даних. Завдяки простому і зручному інтерфейсу транзакція займає пару хвилин.

Плюси:

 • швидкий прийом платежів, після виконання процедури гроші потрапляють на рахунок клієнта;
 • встановлення апаратів як в приміщенні, так і на вулиці, що робить їх доступними для різних верств населення;
 • широкий діапазон послуг для оплати;
 • приймаються готівка і карти.

Ще одна позитивна якість терміналів при виконанні платежів - відсутність різноформатних квитанцій. Замість них надаються зручні для зберігання маленькі чеки, на яких відображаються реквізити проведених операцій.

Технологія NFC відома багатьом користувачам. З її допомогою можна проводити обмін даними між пристроями, що знаходяться на короткій відстані. Наприклад, використовуються термінал, що зчитує і смартфон / банківська карта. Дистанція - до 10 сантиметрів.

Поширений розрахунок за допомогою NFC - безконтактна оплата картою. З розвитком технологій з'явилися MasterCard PayPass, Visa PayWave з вбудованою антеною. При оформленні покупки картку досить піднести до терміналу, сума буде списана автоматично. Процес триває менше п'яти секунд, введення PIN-коду не потрібно.

Серед власників нових моделей смартфонів популярна безконтактна оплата. В цьому випадку гаджет виступає в ролі платіжної картки. Процес оплати аналогічний: потрібно піднести телефон до терміналу, щоб здійснити розрахунок.

Широко використовується такий метод здійснення онлайн-платежів, як інтернет-еквайрінг. Покупець переводить гроші з банківської картки на рахунок продавця за участю процессингової компанії і банку. Перша надає інтерфейс для здійснення платежів, виконує списання та зарахування коштів. Компанія може функціонувати самостійно або належати банку.

Інформація про проведені транзакції підтверджується за допомогою технології захисту 3-D Secure. Вона дозволяє аутентифікувати покупця за допомогою відправлення СМС на телефон.

5 причин платити саме онлайн

В даний час популярні покупки товарів в інтернет-магазинах, оплата послуг, перекази з використанням ресурсів і можливостей всесвітньої мережі. Більшість банків створили додатки, завдяки яким можна перевести гроші, відкрити депозит, оформити кредит і скористатися іншими функціями.

5 причин, чому краще платити онлайн:

1. Раціональне використання часових ресурсів.

Щоб провести платіж через інтернет, необхідно тільки з'єднання з мережею. Користувачеві не потрібно їхати до відділення банку, а значить не доведеться підлаштовувати свій графік під роботу установи. Не варто відпрошуватися з роботи, щоб зробити платіж.

Виконання фінансових транзакцій онлайн позбавить вас від очікування в черзі до каси. На проведення оплати йде всього кілька хвилин. Гроші перераховуються миттєво, в крайньому випадку протягом доби.

Для здійснення регулярних платежів, переказів грошей на поточні рахунки, поповнення депозитів, оплати комунальних платежів, оренди, послуг зв'язку скористайтеся автоматичним перерахуванням. Платежі здійснюватимуться завжди вчасно, а вам не доведеться особисто брати участь і контролювати своєчасність проведення фінансових операцій.

2. Зручність, висока якість обслуговування.

Платити за допомогою інтернету досить просто. Функціонує безліч сервісів, де для кожного виду платежу є окрема сторінка зі зрозумілим інтерфейсом. Нові користувачі, які вперше використовують будь-який з них, швидко розберуться з функціоналом і проведуть потрібну оплату.

Онлайн-сервіси працюють автоматично, швидко перевіряють правильність введених даних. Клієнт може не турбуватися про помилки і повільність касира, які можливі при відвідуванні банку. Не потрібно чекати, поки банківський співробітник внесе реквізити і порахує загальну суму.

У будь-якому місці, де є інтернет, можна зробити платіж онлайн. Перебуваючи вдома, на відпочинку або на роботі, ви за пару кліків оплатіть товар або переведіть гроші на необхідний рахунок. Зробити це можна ще швидше, якщо пройти реєстрацію на обраному сервісі. За допомогою системи буде створена автоматична прив'язка до конкретної банківської карти. А після першого користування з'явиться шаблон, внаслідок чого оплата займе лічені секунди.

3. Розширений набір послуг і своєчасні платежі.

Здійснювати фінансові операції можна через сайт, а також за допомогою мобільного додатку. Це означає, що користувачеві не потрібно шукати термінали самообслуговування. Особливості прийому платежів за допомогою онлайн-системи розроблені з урахуванням вимог будь-якій галузі.

Оплата може стосуватися різних сфер:

 • податкових зобов'язань та мита;
 • комунальних послуг;
 • поповнення мобільного рахунку;
 • покупок в інтернет-магазинах;
 • навчання у вузі або відвідування дитячого садка;
 • виплати штрафів;
 • страхових внесків;
 • швидких розрахунків для туристичних компаній.

Перелік можливих платежів може бути доповнений. Головне, що для їх здійснення не треба відвідувати компанію, яка надає послуги, або відправлятися в магазин. Будь-яка онлайн-оплата буде проведена своєчасно і безпечно. Платити таким способом просто. Знадобиться тільки планшет, смартфон або комп'ютер.

4. Мінімальна комісія або її відсутність.

При здійсненні транзакції розмір комісії зазвичай становить від 0% до 5%. Для зареєстрованих в системі клієнтів передбачені програми лояльності. На ресурсі часто можна побачити новини про акції, розраховуватися з партнерами, обмінювати валюту.

Розвиток електронної комерції активує діяльність платіжних інтернет-сервісів. Це дозволяє користувачам заощаджувати час, гроші, оскільки багато ресурсів не стягують комісію. На таких сайтах спектр послуг максимально широкий, що дозволяє проводити будь-які фінансові операції. Головне, що потрібно, - вихід в інтернет і наявність банківської карти з доступними засобами.

Відсутність черг, паперової тяганини і неякісного обслуговування - вагомі плюси. Користуючись платіжними системами, ви можете значно полегшити собі життя. Оплата онлайн - те, що збереже ваші гроші, час і нерви.

Правильність введених даних перевіряється системою автоматично. Платформа декількома способами аналізує інформацію. Якщо сталася помилка в введенні номера карти, на яку потрібно зарахувати гроші, система блокує платіж на неіснуючі дані. Кошти в цьому випадку не знімаються з рахунку відправника.

5. Безпечні платежі.

Рівень обслуговування електронних сервісів відповідає світовим стандартам безпеки. Технологія 3-D Secure розроблена експертами компаній Visa і MasterCard. Персональні дані, що застосовуються при здійсненні платежу, проходять шифрування.

Кожна операція підтверджується одноразовим паролем, доступним тільки користувачеві. Навіть якщо ви не оформляєте покупки онлайн, технологія дозволить виключити недозволені транзакції по картці. Підтвердженням платежу є квитанція, що отримується платником протягом хвилини на електронну пошту.

Висновок

Платежі онлайн - можливість оплатити послуги, товари, проводити перекази і выплаты через мобільний додаток або сайт без використання банкнот. Це спрощує бізнес-процеси, полегшує проведення фінансових операцій. Потрібний функціонал доступний на одній платформі. Все, що потрібно від користувача, - вибрати послугу і оплатити.

Управляти коштами зручно через будь-який гаджет 24/7. Клієнт отримує доступ до детального звіту по руху своїх грошей, а також до цілодобової технічної підтримки. Функціонал максимально адаптований, інтуїтивно зрозумілий навіть новачкам.

Послуга інтернет-еквайрінгу володіє широкою функціональністю, дозволяє працювати з банківськими рахунками, електронними гаманцями, якими користуються клієнти. Крім того, для підприємців і компаній надаються готові модулі під популярні CMS. Це покращує конверсію платежів.

Важливий плюс - отримання вигідних фінансових умов і якісного обслуговування: аналітики по оплатах, фінансових звітів, інформації про транзакції, цілодобової підтримки. Платити онлайн зручно, адже прийом платежів здійснюється не тільки для покупки товарів, а й електронної комерції, комунального обслуговування, оплати освіти і т.п.